İKİZLER BÖREK HASAN USTA’NIN 8. ŞUBESİ FSM BULVARINDA AÇILDI

İKİZLER BÖREK HASAN USTA’NIN 8. ŞUBESİ FSM BULVARINDA AÇILDI

-Bursa’nın rekortmen börekçisi Hasan Usta, İkizler Börek şubelerinin sayısını arttırarak büyümeye gidiyor.

Bursa’da 250 kişilik ekibiylehazırladığı 2023 metrelik börekle Guinness Rekorlar Kitabı’na adınıyazdırdıktan sonra sektörde hızlı bir yükselişe geçen İkizler Börek Hasan Usta,şube sayısını arttırmaya devam ediyor. Bursa’da daha önce açtığı yedi şubeninardından Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda 8. Şubesini de müdavimleriylebuluşturuyor.

 

Kemerçeşme, Dikkaldırım, Kent Meydanı,Özlüce, Millet, Gazcılar ve Kanalboyu şubelerinin ardından en son olarak F.S.M(Fatih Sultan Mehmet Bulvarı)  ile Yereldenulusala açılma noktasında önemli bir sürece giren Hasan Usta, İkizler BörekMarkası ve ürünleriyle tüm Bursalılarla tanıştırmaya niyetli.

 

Bursa’da FSM şubesi ile birlikte 8şubesiyle müşterilerine hizmet sunan Hasan Usta, İkizler markasının Bursa’dakiyerini daha da sağlamlaştırdıktan sonra Türkiye’nin değişik illerineaçılabileceklerini söyledi.

 

Unlu mamulleri alanında büyük birrekabet olduğunu dile getiren Hasan Usta, işini iyi yapan, müşterisine değerveren, ürün kalitesinden taviz vermeyenlerin sektörde kalıcı olabileceklerinisöyleyerek, İkizler Börek olarak sektörde yakaladıkları başarıyı kalıcı halegetirmek için çaba sarf ettiklerini dile getirdi.

 

Guiness Rekor denemesi sürecinde olduğugibi şu anki mevcut çalışmalarının da bir ekip halinde yürütüldüğünü belirtenHasan Usta eğer ortada bir başarı varsa bu başarının birlikte çalıştığı ekibeait olduğunu söyledi. Şu an yüze yakın çalışanla ve toplam 8 şubeylefaaliyetlerini sürdürdüklerini anlatan Hasan Usta, yeni şubeyle birlikteİkizler Börek lezzetleriyle tüm Bursalıların tanışacağını kaydetti.

Marka olarak kontrollü büyümeyihedeflediklerini anlatan Hasan Usta, yeni şubenin Türkiye çapında şubeleşmekiçin anahtar rol oynayacağına dikkat çekti.

20 Haziran 2015 Cumartesi 16:57

BU HABER PAYLAŞ

ÜRÜNLERİMİZ

TARİFLER

  • Diyet Elma Marmelatı

    Diyet elma marmeladı tarifi hazırlanışı: 1. Elmaların kabuklarını soyun ve dilimleyin. 2. Su ile birlikte dilimlenmiş elmaları bir kaba

  • Bulgurlu Etimekli Börek

    Böreğin iç harcını hazırlamak için; bulguru derin bir kaba koyup üzerine 1 su bardağı ılık suyu gezdirin. Üzerini kapakla kapatarak

  • Açma Muska Börek

    Unun ortasını havuz gibi açıp içine malzemeleri ekleyip ele yapışmayan bir hamur yoğuralım. Hamurun üzerini örtüp buzdolabında