İKİZLER BÖREK HASAN USTA OSMANGAZİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DÜNDAR’I KENT MEYDANI ŞUBESİNDE MİSAFİR ETTİ

İKİZLER BÖREK HASAN USTA OSMANGAZİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DÜNDAR’I KENT MEYDANI ŞUBESİNDE MİSAFİR ETTİ

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ekibiyle birlikte, geçtiğimiz günlerde görkemli bir törenle açılışı yapılan İkizler Börek Hasan Usta Kent Meydanı Şubesini ziyaret etti.

BURSA- Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ekibiylebirlikte, geçtiğimiz günlerde görkemli bir törenle açılışı yapılan İkizlerBörek Hasan Usta Kent Meydanı Şubesini ziyaret etti.

Guinness rekortmeni İkizler BörekHasan Usta, geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığı Bursa’daki 7. Şubesi olanKent Meydanı mağazasında Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve ekibiniağırladı.

Mustafa Dündar, Hasan Usta veçalışanlarla sohbet ederken halkın nabzını da tuttu. Dündar, İkizler BörekHasan Usta’nın üretim alanı olan Şeffaf Mutfak’ta incelemelerdebulunurken,  börek tezgahının arkasınageçerek börek kesti, satışını yaptı.

Şubelerinde birçok siyasetçi, sanatçıve iş adamını ağırlayan İkizler Börek Hasan Usta, Mustafa Dündar’ınziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu belirtti.

07 Ağustos 2015 Cuma 13:42

HABERİN DİĞER RESİMLERİ

BU HABER PAYLAŞ

ÜRÜNLERİMİZ

TARİFLER

  • Diyet Elma Marmelatı

    Diyet elma marmeladı tarifi hazırlanışı: 1. Elmaların kabuklarını soyun ve dilimleyin. 2. Su ile birlikte dilimlenmiş elmaları bir kaba

  • Bulgurlu Etimekli Börek

    Böreğin iç harcını hazırlamak için; bulguru derin bir kaba koyup üzerine 1 su bardağı ılık suyu gezdirin. Üzerini kapakla kapatarak

  • Açma Muska Börek

    Unun ortasını havuz gibi açıp içine malzemeleri ekleyip ele yapışmayan bir hamur yoğuralım. Hamurun üzerini örtüp buzdolabında